Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 23 2019, 11:54

Профил на :: Bubo

Се за Bubo

Male
 
Libra
 
Pig
 
Расположение :
Профил - Bubo Cheeky
 
Треснал Глупости :
1
 
Поени :
1
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1995-10-01
 
Поминат рок на траење :
23
 
Се наоѓам :
Into the Wind!!
 
Кој беше кодош за форумот? :
Гугл
 
Ден на регистрирање :
2009-08-03
 
Кратка биографија во долги црти :
Епа еве долги црти во кратка биографија...!!
 
Bubo
avatar

Rank: Почетник
Почетник
Bubo friends
 
Bubo has no friends yet