Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Саб Aвг 17 2019, 16:09

Профил на :: The Sokol

Се за The Sokol

Male
 
Cancer
 
Dragon
 
Треснал Глупости :
1
 
Поени :
1
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1988-07-22
 
Поминат рок на траење :
31
 
Се наоѓам :
Bitola
 
Кој беше кодош за форумот? :
Goce
 
Ден на регистрирање :
2009-07-11
 
The Sokol
avatar

Rank: Почетник
Почетник
The Sokol friends
 
The Sokol has no friends yet