Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 17 2018, 07:01

Профил на :: daci_st

Се за daci_st

Female
 
Leo
 
Monkey
 
Треснал Глупости :
3
 
Поени :
3
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1992-08-17
 
Поминат рок на траење :
25
 
Се наоѓам :
stip
 
Кој беше кодош за форумот? :
ivana
 
Ден на регистрирање :
2009-06-27
 
daci_st


Rank: Почетник
Почетник
daci_st friends
 
daci_st has no friends yet