Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Нед Jул 22 2018, 11:57

Профил на :: DrDoRkA

Се за DrDoRkA

Female
 
Leo
 
Snake
 
Расположение :
 
Треснал Глупости :
0
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1989-07-26
 
Поминат рок на траење :
28
 
Се наоѓам :
Skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
GBL :)))
 
Ден на регистрирање :
2009-06-14
 
Кратка биографија во долги црти :
epaaaaaaaaa neznam so da vi kazam :/ se so ve interesira za mene mozete da me prasate i tako dalje Smile)) ae pozz *_*
 
DrDoRkA
avatar

Rank: Почетник
Почетник
DrDoRkA friends