Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Нед Јун 24 2018, 09:45

Профил на :: Бојан Матоски

Се за Бојан Матоски

Male
 
Aries
 
Goat
 
Треснал Глупости :
2
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1991-04-01
 
Поминат рок на траење :
27
 
Се наоѓам :
Струга/Битола
 
Кој беше кодош за форумот? :
Oliver
 
Ден на регистрирање :
2009-02-14
 
Бојан Матоски


Rank: Почетник
Почетник
Бојан Матоски friends
 
Бојан Матоски has no friends yet