Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Саб Aвг 17 2019, 16:48

Профил на :: deXterche

Се за deXterche

Male
 
Taurus
 
Tiger
 
Треснал Глупости :
35
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1986-05-17
 
Поминат рок на траење :
33
 
Ден на регистрирање :
2007-05-17
 
deXterche
deXterche

Rank: VIP
VIP
deXterche friends
 
deXterche has no friends yet