Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пон Мај 28 2018, 05:58

Профил на :: Vlado-Tornado

1 Messages from 1 on 1

 1. avatar
  Вто Мар 17 2009, 15:45
  Message by Kosta - Влатче
  Влатче Влатче Влатче

  _________________
  Кај ми е сонцето бе !?
Vlado-Tornado
avatar

Rank: Администратор
Администратор
Vlado-Tornado friends