Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.forumotion.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Нед Јан 20 2019, 09:31

Профил на :: geri

Се за geri

Male
 
Gemini
 
Cat
 
Расположение :
 
Треснал Глупости :
33
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-06-06
 
Поминат рок на траење :
31
 
Се наоѓам :
42° 0'19.16
 
Кој беше кодош за форумот? :
The Vampire
 
Ден на регистрирање :
2008-09-18
 
geri


Rank: Студент
Студент
geri friends
 
geri has no friends yet