Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 17 2018, 06:42

Профил на :: Sarisofori

Се за Sarisofori

Male
 
Capricorn
 
Tiger
 
Треснал Глупости :
6
 
Поени :
1
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-01-08
 
Поминат рок на траење :
31
 
Се наоѓам :
Струга
 
Кој беше кодош за форумот? :
го најдов на google
 
Ден на регистрирање :
2008-08-12
 
Sarisofori
avatar

Rank: Почетник
Почетник
Sarisofori friends
 
Sarisofori has no friends yet