Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 23 2019, 12:29

Профил на :: lone

Се за lone

Female
 
Pisces
 
Buffalo
 
Треснал Глупости :
1
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1985-03-16
 
Поминат рок на траење :
34
 
Се наоѓам :
Skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
drugar
 
Ден на регистрирање :
2008-08-11
 
lone
avatar

Rank: Почетник
Почетник
lone friends
 
lone has no friends yet