Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 16 2019, 15:46

Профил на :: Vlado-Tornado

Се за Vlado-Tornado

Male
 
Cancer
 
Tiger
 
Треснал Глупости :
297
 
Поени :
10
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1986-07-05
 
Поминат рок на траење :
33
 
Кој беше кодош за форумот? :
Коста
 
Ден на регистрирање :
2007-05-16
 
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado

Rank: Администратор
Администратор
Vlado-Tornado friends