Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Саб Jул 20 2019, 04:04

Профил на :: Laki Luciano

Се за Laki Luciano

Male
 
Leo
 
Dragon
 
Треснал Глупости :
2
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1988-08-04
 
Поминат рок на траење :
30
 
Се наоѓам :
Кочани
 
Кој беше кодош за форумот? :
...
 
Ден на регистрирање :
2008-03-12
 
Laki Luciano
Laki Luciano

Rank: Почетник
Почетник
Laki Luciano friends
 
Laki Luciano has no friends yet