Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пон Jул 23 2018, 20:11

Профил на :: Ivan

Се за Ivan

Male
 
Capricorn
 
Rooster
 
Треснал Глупости :
0
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1982-01-15
 
Поминат рок на траење :
36
 
Се наоѓам :
Skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
da
 
Ден на регистрирање :
2008-03-01
 
Ivan


Rank: Почетник
Почетник
Ivan friends
 
Ivan has no friends yet