Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пон Jул 23 2018, 20:21

Профил на :: HalfGrown_IDIOT

Се за HalfGrown_IDIOT

Male
 
Libra
 
Cat
 
Расположение :
 
Треснал Глупости :
347
 
Поени :
3
 
Репутација :
3
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-10-10
 
Поминат рок на траење :
30
 
Се наоѓам :
Struga
 
Кој беше кодош за форумот? :
ne
 
Ден на регистрирање :
2007-06-03
 
HalfGrown_IDIOT
avatar

Rank: Најjакиот
Најjакиот
HalfGrown_IDIOT friends
 
HalfGrown_IDIOT has no friends yet