Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пон Мај 28 2018, 06:01

Профил на :: Forumista

Се за Forumista

Male
 
Aquarius
 
Monkey
 
Треснал Глупости :
4
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1980-02-17
 
Поминат рок на траење :
38
 
Се наоѓам :
Skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
Nomce
 
Ден на регистрирање :
2008-02-26
 
Forumista


Rank: Banned
Forumista friends
 
Forumista has no friends yet