Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 17 2018, 06:53

Профил на :: Goran - Gogo

Се за Goran - Gogo

Male
 
Pisces
 
Cat
 
Расположение :
 
Треснал Глупости :
151
 
Поени :
3
 
Репутација :
3
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-02-23
 
Поминат рок на траење :
31
 
Се наоѓам :
MK
 
Кој беше кодош за форумот? :
....
 
Ден на регистрирање :
2007-06-02
 
Goran - Gogo
avatar

Rank: Доцент
Доцент
Goran - Gogo friends