Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Саб Jул 20 2019, 03:57

Профил на :: Ike

Се за Ike

Male
 
Virgo
 
Rooster
 
Треснал Глупости :
39
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1993-09-21
 
Поминат рок на траење :
25
 
Се наоѓам :
Велес
 
Кој беше кодош за форумот? :
Maxxis
 
Ден на регистрирање :
2008-02-16
 
Ike
avatar

Rank: Black Snake
Ike friends
 
Ike has no friends yet