Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Нед Сеп 22 2019, 06:44

Профил на :: bonte

Се за bonte

Male
 
Sagittarius
 
Dragon
 
Расположение :
Профил - bonte Bored
 
Треснал Глупости :
1180
 
Поени :
24
 
Репутација :
1
 
Happy Birthday To youuuu... :
1988-12-15
 
Поминат рок на траење :
30
 
Се наоѓам :
Struga
 
Ден на регистрирање :
2007-06-02
 
bonte
bonte

Rank: Технолошки Вишок
Технолошки Вишок
bonte friends