Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Нед Мај 27 2018, 04:09

Профил на :: Vase

Се за Vase

Male
 
Capricorn
 
Tiger
 
Расположение :
 
Треснал Глупости :
493
 
Поени :
3
 
Репутација :
3
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-01-01
 
Поминат рок на траење :
31
 
Се наоѓам :
vo mestopolozba
 
Кој беше кодош за форумот? :
vasko-taktika
 
Ден на регистрирање :
2007-11-17
 
Vase
avatar

Rank: Најфорумче манијак
Најфорумче манијак
Vase friends
 
Vase has no friends yet