Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Пријатели срушиле рекорд ракувајќи се девет и пол часа

Go down

Пријатели срушиле рекорд ракувајќи се девет и пол часа

Пишување by najforumce on Чет Мај 29 2008, 01:11Кевин Витакер (31) и Кори Џенс (30) од Сан Франциско (САД) заслужиле честитки по обидот да влезат во Гинисовата книга на рекорди, но веројатно не им било до ракување. Тоа е бидејќи сакале да го срушат стариот рекорд од девет часа и се ракувале 9 и пол часа.

Во Гинис мора уште да го потврдат новиот рекорд, но пријателите се уверени дека се направиле според правилата. А правилата велат дека не мора да се гледаат во очи, или да разменуваат срдечни зборови. Мора само еден на друг да ги стискаат рацете и да ги мрдаат горе-долу. На крајот признале дека рекордното ракување било болно и напорно.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот