Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Родители на шега продавале дете на e-bay

Go down

Родители на шега продавале дете на e-bay Empty Родители на шега продавале дете на e-bay

Пишување by najforumce on Вто Мај 27 2008, 11:15

Родители на шега продавале дете на e-bay Beba-z10

Родители на шега продавале дете на e-bay

Германските власти изјавиле дека презеле старателство над седуммесечно дете откако родителите се обиделе да го продадат на e-bay по цена од едно евро.

Портпаролот на полицијата изјавил дека детето е под старателство на државни институции, иако неговата 23 годишна мајка инсистирала дека огласот бил само шега.

Покрената е истрага поради можно тргување со деца против мајката и таткото на детето. „ Го нудам моето ново дете на продажба бидејќи постана прегласно. Тоа е машко дете, 70 цм долго, а можете да го користите или во носилка или во количка“, пишувало во огласот.

Во два и пол часа, колку што стоел огласот на страната не е забележана ниту една понуда. На е-bay го избришале огласот и и помогнале на полицијата да ги локализира родителите. Исто така, неколку луѓе кои го виделе огласот ја известиле полицијата.
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Родители на шега продавале дете на e-bay Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот