Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Руската комунистичка партија бара забрана за прикажување на Индијана Џонс

Go down

Руската комунистичка партија бара забрана за прикажување на Индијана Џонс

Пишување by najforumce on Нед Мај 25 2008, 02:42Членовите на руската комунистичка партија од Сан Петерзбург го осудиле новиот филм „Индијана Џонс и кралството на кристалниот череп“ тврдејќи дека овој филм претставува антисоветска пропаганда и ја изобличува вистината.

Во филмот "Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull" кој го режираше Стивен Спилберг. главната улога ја игра Харисон Форд, кој глуми археолог кој се натпреварува со лошите ахенти на КГБ во потрага по кристалниот череп кој има натприродна моќ.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот