Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Жена го излепила цел град со слики од нејзиниот гол поранешен сопруг

Go down

Жена го излепила цел град со слики од нејзиниот гол поранешен сопруг

Пишување by najforumce on Саб Мај 24 2008, 04:33Дека осветатa е лоша работа, заклучил поранешниот сопруг од напуштена жена. Откако ја оставил, таа по цел град излепила слики со неговото голо тело.

Паша Кумингс (40) едно утро непријатно се изненадил кога ги здогледал неговите голи слики излепени по целиот град. Околу 200 постери биле излепени по ѕидовите, бандерите и автобуските постојки во градот Сеафорд во Британија.

Се верува дека непријатните постери, кои го прикажуваат него како позира гол се дело на неговата бивша сопруга Керол. Таа за ден откако се појавиле сликите емигрирала на Кипар.

Под гламурозната глетка на сликите пишувало :
„Паша Кумингс: Лажлив, прељубнички и дволичен задник! Ни Сандра Бекворд не е подобра!.

Паша од сопругата се развел минатата година, после 6 години брак. Тврди дека со Сандра се во врска 2 месеци после разводот. Но неговата бивша не мисли така.

- Керол беше огорчена кога ја напуштив и ова е осветата. Тоа е последен чин на една напуштена жена, - вели Паша.

Бившата госпоѓа Куминг (44) не била достапна за коментар.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот