Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Куче акробат оди по жица 4 метри над земјата

Go down

Куче акробат оди по жица 4 метри над земјата

Пишување by najforumce on Саб Мај 24 2008, 04:30Куче старо 2 години, во Кина пред илјада воодушевени гледачи, ја покажало својата вештина на одење по жица.

Тоа без проблем се качило на платформата висока 4 метри над земјата и почнало да балансира на две тенки челични жици. Возбудените гледачи од возбудување почнале да му викаат да успори, а кучето на моменти и застанувало.

Сопственикот на кучето вели дека го добил како подарок од пријател, а го дресирал околу една година.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот