Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Тамара, Врчак и Адријан вечерва настапуваат на Евросонг

Go down

Тамара, Врчак и Адријан вечерва настапуваат на Евросонг

Пишување by najforumce on Чет Мај 22 2008, 22:16Македонските претставници на Евросонг, Тамара, Врчак и Адријан, вечерва ќе настапат во „Белградската арена“ каде ќе биде одржано второто полуфинале од годинашниот избор на песна на Евровизија. Тие ќе настапат како 18-ти со песната „Во име на љубовта“.

Вечерва настапуваат уште и Исланд, Шведска, Турција, Украина, Литванија, Албанија, Швајцарија, Чешка, Белорусија, Летонија, Хрватска, Бугарија, Данска, Грузија, Унгарија, Малта, Кипар и Португалија. Десет земји ќе обезбедат пласман во големото финале што ќе се одржи во сабота.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот