Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Трик со Internet Explorer

Go down

Трик со Internet Explorer

Пишување by bonte on Чет Мај 22 2008, 20:45

Oтворете:
Start>Run>regedit>HKEY_CURRENT_USER>SOFTWARE>Microsoft>Internet Explorer>Main>

И десно во табелата барајте "window title"
(ако го нема... десен клик >new>string valeu и именовајтего "window title" )
Потоа кликнете на "window title" и во "value data" внесте што сакате ... (во примеров "Bonte")
Потоа отворете Internet Explorer и ке добиете :


avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трик со Internet Explorer

Пишување by Jimmy on Пет Мај 23 2008, 17:42

ја имаш оваа тема тука
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трик со Internet Explorer

Пишување by bonte on Пет Мај 23 2008, 20:23

Jimmy напиша:ја имаш оваа тема тука

ок.. ке го префрлам постов избришетеа темава... :133:
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трик со Internet Explorer

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот