Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

МАПХАКС (hehe)

Go down

МАПХАКС (hehe)

Пишување by Александар on Сре Мај 21 2008, 20:12

ок луѓе, пратите некои програмчиња што би ви олесниле да играте како професионалец, се разбира и ваши мислења,

а воедно ако може и како се прават овие програмчиња за да не ви досадвам на МСН
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МАПХАКС (hehe)

Пишување by Kosta on Сре Мај 21 2008, 20:58

http://www.securegamers.com/shadowfrench/

разгледај овде :laugh:

Имаш се -)

а за како се прават тоа е веќе друга тема, ти треба memory scanner/debugger.. (нешто како TSearch) или некој друг

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот