Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Папагал што свири пајдушко!!!

Go down

Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vase on Вто Мај 20 2008, 16:08


_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Goran - Gogo on Сре Мај 21 2008, 18:07

хахахаха комедиии стварно е добро, сеа и пајдушко ќе научам Smile
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Kosta on Сре Мај 21 2008, 21:03

Ова ко мојон папагал, са чу да ви го кажам на слика.... (да се пофаља не за нешто друго)


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vase on Чет Мај 22 2008, 01:34

Уште да го научиш да свири "Мој дилбере" и топ ке биде :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Goran - Gogo on Пет Мај 23 2008, 23:51

Абе и јас имам папагала ама ни да врескат не знајт не за друго, незнам можда нем е Smile))
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Мај 24 2008, 02:57

И ти да спиеш надвор до ништо нема да ти биде...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vase on Саб Мај 24 2008, 13:38

Vlado-Tornado напиша:И ти да спиеш надвор до ништо нема да ти биде...

:laugh: :ljolj:
Ееееее Горан бе Менгеле еден пушти ја птицата внатре малце, а затоа ме зачуди папагал па и не пее :0523: :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Goran - Gogo on Нед Мај 25 2008, 13:49

Види ги ти нив, абре не сум таков јас, тоа се некои филозофии на татко ми дека нема гајле и дека топло било....
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Jimmy on Нед Мај 25 2008, 14:59

Goran - Gogo напиша:Види ги ти нив, абре не сум таков јас, тоа се некои филозофии на татко ми дека нема гајле и дека топло било....

абре како немал гајле Smile јас мојот еднаш го забораив надвор и не го видов уште еднаш мајка ми ми кажа со нозете во вис бил.....
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Мај 27 2008, 13:37

Goran - Gogo напиша:Види ги ти нив, абре не сум таков јас, тоа се некои филозофии на татко ми дека нема гајле и дека топло било....

Имено разбрал дека папагалот може да еволуира во пингвин за да се прилагоди на условите...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот