Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Играјќи се со проститутка тинејџер го уапсила полиција

Go down

Играјќи се со проститутка тинејџер го уапсила полиција

Пишување by najforumce on Вто Мај 20 2008, 01:09Тинејџер користејќи ја кредитната картичка од татко му, изнајмил две проститутки за со него да играат компјутерски игри.

Ралф Харди (13) од Тексас, признал дека нарачал дополнителна кредитна картичка и со пријателите направил забава која завршила со проститутки во мотел. Играле компјутерска игра „Хало“. Жената и рекла на полицијата дека и било сомнително кога децата и рекле дека попрво би сакале да си играат „Хало“, отколку да имаат секс. На сомничавата девојка и рекле дека се луѓе со ограничен раст и дека работат во патувачки циркус. Законски се смета дека е дискриминација да се одбијат луѓе со таков вид на инвалидитет. Но покасно, доставувачот на колачи ја алармирал полицијата откако децата прашале каде можат да инзнајмат жени за секс.

Полицајците покасно во мотелот пронашле 3.500 евра во кеш, играта Хало и две проститутки.

Ралф рекол дека тако му е адвокат и дека нема да му замери бидејќи ионака заборавил да му купи роденденски подарок една недела претходно. Татко му бил зафатен и планирал покасно да го изненади со патување во дизниленд.

Ралф е осуден за измама и е казнет со три години добротворна работа.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот