Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Малезиец со три жени и 18 деца бара од судот повторно да се жени

Go down

Малезиец со три жени и 18 деца бара од судот повторно да се жени

Пишување by najforumce on Пон Мај 19 2008, 04:59Малезиец оженет со три жени, со кои има 18 деца, побарал дозвола од судот за да може повторно да се ожени.

Вработен во Високиот суд на источната малезијска држава Теранган, изјавил дека Мухамед Нор Аванг (51), дошол на суд со своите три сопруги како би побарал судско одобрение за да може да склучи уште еден брак.

Сопругите наводно се согласиле со тоа под нивниот кров да им дојде четврта жена, но судијата претходно побарал известување од банка, како би утврдил дали Мухамед Нор финансиски ќе може тоа да го издржи.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот