Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Go down

Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by Kosta on Чет Мај 15 2008, 23:21

Видете кој е ангeлот околу 2:30 минута :laugh: :laugh::cao: Звезда имаме на факс Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by borisd on Пет Мај 16 2008, 03:41

Не можа да вида кој је... (не сум на електро) Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by Jimmy on Пет Мај 16 2008, 18:37целиот сум во прашалници ?? ??? ?? ? ???? ??? ?? ??? ??? ??? ?

да му е**м се в п***а ако е тој што ми кажаа дека е фала
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by SteelTemplar on Пет Мај 16 2008, 19:21

:thumbup1: една опомена пред бан
ахахахахахахахахахах .?.

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by borisd on Нед Мај 18 2008, 16:57

Цензурирано Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by bonte on Нед Мај 18 2008, 19:01

abe i koj e sega na videono...
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by Kosta on Нед Мај 18 2008, 19:39

Па не го знаете ассистент е на електро

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Martina, MyMacedonia! - [Само за Студентите од електро] :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот