Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Јапонец се запалил, а запалка му дал полицаец

Go down

Јапонец се запалил, а запалка му дал полицаец

Пишување by najforumce on Сре Мај 14 2008, 04:52Еден јапонец се запалил во полициска станица за време на сослушувањето, а запалка му позајмил полициски службеник, иако претходно знаел дека се полил со бензин, изјавила полицијата, а пренесуваат медиумите.

Хифуми Кубота (45) е приведен во саботата во полициската станица во Нагои, во центарот на Јапонија, откако сопругата го пријавила поради насилно однесување.

Пред да излезе од куќата, се полил со бензин пред очите на полицијата, вели портпаролот на полициската управа.

Кубота во полициската станица одбил да ја соблече облеката натопена со бензин и побарал дозвола за време на сослушувањето да може да пуши.

Без оглед на знакот за забрането пушење, и облеката натопена со бензин, полицаецот му дал цигара и запалка.

Штом ја запалил цигарата, Кубота се протворил во жив факел, кажуваат медиумите.

Портпаролот на полицијата не сакал да дава детали за настанот, но кажал дека Кубота бил веднаш префрлен во болница каде утредента им подлегнал на повредите.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот