Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Тригодишно момче преспало експлозивен удар од гром

Go down

Тригодишно момче преспало експлозивен удар од гром

Пишување by najforumce on Вто Мај 13 2008, 01:25Едно тригодишно момче го преспало ударот од гром кој направил дупка во неговата соба. Родителите на Елис Робертс го пронашле како цврсто спие прекриен со парчиња од ѕидови и прашина. Од молњите прегореле сите светла и електричните апарати во куќата и соседството.
-Имавме среќа. Можеше да биде многу полошо-рекла мајката на момчето која има уште еден син кој има 1 година.

Мајката спиела кога слушнала нешто што звучело како огромна експлозија. Во првиот момент не знаела што се случило. Соседите излегле на улица. Се воспоставило дека удрил гром во задниот дел од нивната куќа. Циглите кои летале од експлозијата направиле дупка во собата на Елис. Елис, несвесен за драмата која се случувала околу него, не се ни разбудил.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тригодишно момче преспало експлозивен удар од гром

Пишување by Александар on Вто Мај 13 2008, 02:49

можеби глуво било детето Sad
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот