Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by PsyTrip on Чет Јун 21 2007, 16:40

Kако да хакнете веб-камера преку Гугл. Да, можете да гледате real time снимки од целиот свет, па дури и да преземете контрола на некои камери (лево-десно, горе-долу, зум, ротирање...).

Значи:
- Отворете http://www.google.com
- Во полето за пребарување напишете: inurl:/view/index.shtml
- Кога ќе излезат резултатите од пребарувањето едноставно кликнете на некој од огромната листа на линкови.

http://81.190.193.145/view/index.shtml
http://128.239.98.125/view/index.shtml - школо
http://lv.raad.tartu.ee:10201/view/index.shtml - некој плоштад ( чешка, полска.. )
http://video.kisel.harekrishna.ru/view/index.shtml - киселни, москва, русија ( јес да врска немам што е тоа... )
камера во собата на администрација на новград - http://www.admgor.nnov.ru:8023/view/index.shtml
http://216.80.46.49:60173/view/index.shtml - музеј

Камера 1 (моментално е темница, инаку ова е одлична камера која може да ја движите каде сакате).
- Камера 2
- Камера 3
- Камера 4
- Камера 5 (ресторанче)
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by PsyTrip on Чет Јун 21 2007, 16:42

Ако имаш проблеми пробај да го користиш Internet Explorer 7 или Mozilla Firefox 2.003
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by fiko-mk on Пон Ное 19 2007, 20:24

Daj kazete kako da hakneme nekoj yahoo account...
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by MaX on Пон Ное 19 2007, 20:27

fiko-mk напиша:Daj kazete kako da hakneme nekoj yahoo account...

Ах другар се оправ пробвејќи да хакнам yahoo account ама никако не оди.


Изгледа толку ми работа кликеров Very Happy:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by Kosta on Пон Ное 19 2007, 22:15

40 $ Very Happy. Се шалам. Пушти му скрипта, измами го некако преку неа да се логира,при што кога ќе се логира кај тебе на маил направи да дојдат user и password, друг начин нема Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by fiko-mk on Вто Ное 20 2007, 01:31

Kosta напиша:40 $ Very Happy. Се шалам. Пушти му скрипта, измами го некако преку неа да се логира,при што кога ќе се логира кај тебе на маил направи да дојдат user и password, друг начин нема Smile.

Проблемот е тоа што серверот има филтер така да ги неутрализира скриптите.Тоа го пробав уште одамна...
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by Kosta on Вто Ное 20 2007, 01:34

Абе јас имам скрипта за MSN Smile, ако му ја пуштам на некој и АКО тој се излаже некако да ја пополне ќе дојдат кај мене user и pass Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by fiko-mk on Вто Ное 20 2007, 02:58

MSN i hotmail se daleku ponebezbedni...
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by tazman43 on Вто Апр 08 2008, 01:23

ne e do skripta za filteri tuku do sreka be ....ne im se programirani filterite da cistat sami tuku gi proveruvaat ednash na tri dena....

btw fake login samo nisho drugo....

tazman43
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 4
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : prilep
Ден на регистрирање : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ Empty Re: Како да хакнете веб камера преку ГУГЛ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот