Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Невеста морала на испит во училиште во својата венчаница

Go down

Невеста морала на испит во училиште во својата венчаница

Пишување by najforumce on Вто Мај 13 2008, 01:22Невестата и учителката Лио Јингчао од Кина морала баш на денот на својата венчавка да оди на испит кој го организирал учителското собание на градот Зенгзоа. Нејзиниот вереник Чу Моајанг и Лио одамна го имале забележано овој термин,не знаејќи дека паѓа баш на денот кога е и испитот.

Одлучиле да продолжат со венчавката според планот, но церемонијата ја преселиле во училиштето во кое таа работи веднаш откако завршил испитот. По двочасовниот испит, одржале кратка церемонија во училиштето, после која примиле честитки од гостите и останатите кои го полагале испитот.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Невеста морала на испит во училиште во својата венчаница

Пишување by Александар on Вто Мај 13 2008, 02:50

the chineze know the way
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот