Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Смрзната урина за малку не погодила една девојка

Go down

Смрзната урина за малку не погодила една девојка

Пишување by najforumce on Вто Мај 13 2008, 01:20Џоан Бојас (25) од В.Британија пеш одела на работа во продавница каде работи како помошничка. Пред неа од небото паднало нешто необично. Тоа всушност било 20 кг смрзната урина која е испуштена од авион од 10 000 метри.

-Беше неверојатно застрашувачко. Да ме погодеше таа грутка смрзнати фекалиии по главата, сега ќе бев мртва - раскажува шокирана девојката. Тоа ќе беше навистина необична и засрамувачка смрт.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смрзната урина за малку не погодила една девојка

Пишување by Александар on Вто Мај 13 2008, 02:51

епа и 20 кила волна да и паднеа ке ја отепаа
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смрзната урина за малку не погодила една девојка

Пишување by bonte on Вто Мај 13 2008, 16:48

Александар напиша:епа и 20 кила волна да и паднеа ке ја отепаа

:thumbup1:
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смрзната урина за малку не погодила една девојка

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот