Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Mac OS X 10.5 Leopard, прва достапна галерија

Go down

Mac OS X 10.5 Leopard, прва достапна галерија

Пишување by deXterche on Чет Јун 21 2007, 01:13

Темава не е за овде (не ќе да е слободен софтвер Mac-ов Laughing, коа ќе отворите категорија преместете). Него муабетот ми беше, па излезе првата галерија на Леопардов, погледнете ја. Не сум нешто импресиониран, али сакам да го пробам.

Коментари?
avatar
deXterche
VIP
VIP

Male
Taurus

Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.univerzum.uni.cc

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mac OS X 10.5 Leopard, прва достапна галерија

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Окт 02 2007, 00:07

Џам си е бе, што му фали ? Мислам само интерфејси се, и баш ми изгледа fancy. Потсеќа многу на Ubuntu 7.04, ама тоа и не треба да ме чуди, бидејќи и двата се Unix based.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот