Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Невреме во Кина кренала автомобил на кров од зграда

Go down

Невреме во Кина кренала автомобил на кров од зграда

Пишување by najforumce on Нед Мај 11 2008, 03:34Еден кинез го доживеал најголемиот шок во животот кога силен ветер го кренал на кров од зграда автомобилот кој го возел. Возачот од градот Јанбиан во Кина рекол дека токму кога свртел зад аголот, одненадеж почувствувал како автомобилот лебди во воздухот.

-Пред да сфатам што се случува, заедно со автомобилот се најдов на кровот-раскажува несреќниот кинез. Локалните метеоролози рекле дека тој ден градот го зафатило невообичаено силно невреме, а ветерот достигнал брзина од 31 метар во секунда.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот