Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Go down

KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by borisd on Пет Мај 09 2008, 22:50

avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by MaX on Саб Мај 10 2008, 13:00

Леее Кошен ЗАКОН!!!
Мора да се оди
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by borisd on Саб Мај 10 2008, 15:01

500 или 600 денари ке било карта Wink
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by bonte on Саб Мај 10 2008, 19:54

јако ке е...
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Нед Мај 11 2008, 02:17

dali si gladan a :laugh:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Мај 11 2008, 05:08

Типовиве се жива превара. Последен пат кога беа во Скопје, доцнеа 2 часа, а после толку доцнење, свиреа дури 50 минути, колку што траеше нивниот тогаш нов албум. Интересно, картата и тогаш беше 600 ден.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by MaX on Нед Мај 11 2008, 19:37

Па 50мин е тамам што сакаш повеќе за 600ден
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by Jimmy on Саб Јун 07 2008, 01:53

Поради константно лошото време во изминатите неколку дена и поради извештајот на хидрометеоролошки завод дека и во сабота на 07.06.2008 ќе продолжи лошото време со обилни врнежи, приморани сме концертот на KOSHEEN да го презакажеме за друг термин.

Поради наша презафатеност со други концерти летово одлучивме концертот да го презакажеме за 6ти септември.

Сите оние кои имаат купено влезници за концертот во сабота истите може да ги заменат или за влезници за концертот на ROISIN MURPHY или да ги чуваат за 6ти септември или ако сакаат може да ги добијат своите пари назад на продажните места каде што се купени влезниците.

Авалон
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: KOSHEEN 07.06.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот