Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дијамантите се вечни, но кога љубовта „ќе пукне“ - продајте ги

Go down

Дијамантите се вечни, но кога љубовта „ќе пукне“ - продајте ги

Пишување by najforumce on Пет Мај 09 2008, 14:03Дијамантите се вечни и се најдобар пријател на девојките, но кога љубовта ќе пукне можеби би било паметно да се продаде подарениот накит кој го изгубил емоционалниот сјај. На таа идеја дошле две жени од Лос Анџелес (Калифорнија, САД) и основале интернет страна www.exboyfirendjewelry.com.

Само три месеци подоцна, под слоган „Не ги сакате. Но, тој не може да ги добие назад“, веб страната има 3000 регистрирани корисници кои овде можат да си ја олеснат душата и да си го лечат скршеното срце. Преку страната се продаваат повеќе од 600 прстени, бразлетни и обетки, секој со по една неуспешна љубовна приказна.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот