Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Рагби дресот не го слекол дури 1581 ден

Go down

Рагби дресот не го слекол дури 1581 ден

Пишување by najforumce on Чет Мај 08 2008, 01:09Дејвид Витхоф, 12-годишник од САД, прв пат после 1581 дена својот „рагби“ дрес го заменил со обична црвена маица. Момчето за Божиќ 2003 година на подарок добило дрес со број и име на својот најомилен рагби играч-Брет Фавре и од тогаш не го слекол од себеси.

И така се до својот 12 роденден кога сфатил дека веќе му е мал и дека му е до папокот. Одлучил да го слече и бидејќи неговиот омилен играч наскоро оди во пензија. Мајка му Керолин омиленото парче облека на синот му го перела секој втор ден.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот