Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Си направил ковчег со облик на лименка од омиленото пиво

Go down

Си направил ковчег со облик на лименка од омиленото пиво

Пишување by najforumce on Вто Мај 06 2008, 01:11На Бил Брамант (67) од Чикаго најомилено пиво му било „Pabst Blue Ribbon“. Толку го обожавал што си направил ковчег со облик на лименка од тоа пиво. Бил не е болен па не планира за брзо да го користи. За сега го користи како фрижидер. Долг е 1.82 метри а тежок 126 килограми. Го испробал и ќе одговара.

Го направив за забава за пријателите и го полнев со мраз, и се разбира со Pabst Blue Ribbon, рекол Бил.

Го нарачал од погребното претпријатие Панзо Брос, а лименката пиво ја дизајнирала компанијата Скот Сајн.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот