Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Јапонски чиновник 780 000 пати кликнал на порно страници

Go down

Јапонски чиновник 780 000 пати кликнал на порно страници

Пишување by najforumce on Нед Мај 04 2008, 22:57Еден јапонски градски чиновник во девет месеци 780 000 пати кликнал на интернетска порно страница од компјутерот на своето работно место, објавиле властите.

Јапонецот ја посетувал порно страницата од јуни 2007 до февруари 2008, изјавил градоначалникот Томико Ваки.

И покрај честото посетување на страната, никој од неговите колеги не ги забележал неговите активности кои се случувале во текот на работното време.

„Веројатно поради тоа што работните места се одделени едно од друго“, изјавил Ваки, додавајќи дека само во јули на порно страната кликнал 170 000 пати.

Одговорните за тоа дознале кога компјутерот му се заразил со вируси, поради што морале да влезат во „историјата“ на посетени страници.

Со јавно понижување, платата му е намалена за 190 долари, изјавил Ваки.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот