Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сервер за Warcraft TFT

Go down

Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Александар on Нед Апр 27 2008, 18:16

за оние што играат warcraft oва може да е интересен сервер, нов е и во развивање, го држат срби пријателчиња(така да се знам со газдата) посететего кога можите,
ево линк4е за тоа како да се конектирате
http://wrathofsargeras.66ghz.com/showthread.php?t=48

ако имате некој проблем пм
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Kosta on Пон Апр 28 2008, 01:44

Ај ќе го пробаме :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Александар on Сре Мај 14 2008, 20:19

Александар напиша:за оние што играат warcraft oва може да е интересен сервер, нов е и во развивање, го држат срби пријателчиња(така да се знам со газдата) посететего кога можите,
ево линк4е за тоа како да се конектирате
http://wrathofsargeras.66ghz.com/showthread.php?t=48

ако имате некој проблем пм
poradi nepoznati pricini linkot gore ne rabota taka da koga ke mozam da praam edit ke go smenam lolz
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот