Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

За жените неограничени количини бесплатна водка

Go down

За жените неограничени количини бесплатна водка

Пишување by najforumce on Саб Апр 26 2008, 14:07Кафулето Минесота Џекс во Истбурн во Британија предизвикал бес кај политичарите откако сопственикот понудил бесплатна водка од 18 часот до 2 после полноќ на сите девојки. Промоцијата на бесплатен пијалок ќе започне од крајот на јуни, но нејзиниот почеток е неизвесен откако се побуниле градските власти. Полицијата сака да го присили сопственикот да се откаже од осум часа бесплатно опивање. - Неограничени количини на алкохол ќе доведат до проблеми со здравјето и полицијата - вели еден градски советник.

Сакам да се обидам со нешто ново. Моите келнери се научени да не им дозволат на гостите да се опијанат - кажува сопственикот Дарен Буш.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот