Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Настани за (25,26,27)-04-2008

Go down

Настани за (25,26,27)-04-2008

Пишување by Vase on Пет Апр 25 2008, 16:01

25.04.2008 (петок)


26-04-2008
LephonQ & Iceberg - Official Carl Cox preparty@ Caffe Ice, Shtip

сабота (26.04.2008) со Electric Universe @ МКЦ


27-04-2008
LephonQ&Iceberg Official Carl Cox preparty@ Club Linka, Kumanovo

27-04-2008
Andrej Micajkov @ Amnesia, Kumanovo

Првото не важи за Коки :ljolj:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Настани за (25,26,27)-04-2008

Пишување by Kosta on Саб Апр 26 2008, 14:09

The club - g*y party Smile

tu tu
Нормално дека не важи :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот