Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

дел од бисерите на SteelTemplar

Go down

дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by Jimmy on Вто Апр 22 2008, 14:41

тема: Introduce yourself Mon Jul 02, 2007 3:29 am
SteelTemplar напиша:Jas sum Miftar
Doagjam od Labunishcha Strushko zapadna makedonija
rabotam Shvajcarija so bracedmi Jusuf
rabotime gragjevina i naljeto cha se zhena so Razma
taja je od Oktisi tatka me taksal za neja
ako sakate da me prashate neshcho slobodno prashajte
p.s. hja su od PEI od kaj Fijata canoski
i se zalagame za pravata na nas torbeshite vo labunishcha struga i od po amerikine

тема:Како станавте член на Најфорумче? Wed Mar 12, 2008 8:06 am
SteelTemplar напиша:Си одев ја така си шетав знајш, и одам одам одам и наеднаш ни 3 ни 4 станав член на форумов....

тема: Кои парфеми најчесто ги користите? Fri Mar 21, 2008 3:12 am
SteelTemplar напиша:Парфемите се геј работа бе ахахахах (се зезам без навреда)

тема: Што правите во моментов? Wed Mar 26, 2008 8:29 pm
SteelTemplar напиша:Se roshkam vo gjebov
SteelTemplar напиша:рошкам по контињриве

тема: Што слушаш во моментов? Sat Apr 19, 2008 1:42 pm
SteelTemplar напиша:Ветар

тема: Што јадете во моментов? Sun Apr 20, 2008 2:21 pm
SteelTemplar напиша:A шо е то јадење?
Нишо моментално...

п.с. ова го покажува твојот капацитет Дики темава ќе беше уште побогата со постови ама му ги бришат за жал.ти си членот со најмногу избришани постови си се запрашал зошто???? и да беше на некој друг форум досега ќе беше во историјата :mercy:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by SteelTemplar on Вто Апр 22 2008, 18:54

Не не ахахахахахахахах. Ова го покажвит твојот капацитет на несваќање. Толку ти работит кликерот за хумор, а за други работи да непрајме муабет. Ај провери си IQ тест се кладам дека че имаш испод 50. :ljolj:
P.S. Фала шо ме напрај славен, само незнам како успеа да го напишиш ова со свои зборој (или го пастира од некое друго место). :bravo1:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by bonte on Вто Апр 22 2008, 19:38

Abe i sega ova e tema za vregjanje?

pa uste od administrator vakvi raboti..... .
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by MaX on Вто Апр 22 2008, 19:52

Еј темава ви е незнам еј :ljolj:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by SteelTemplar on Вто Апр 22 2008, 19:54

Абе не ја вреѓајте темава срам да ви е зш Jimmy мојт да ве банират Sad
Еј Jimmy да ти ја местам Vampire за да ти се оддолжам за темава и така глеам ја бркаш од кизнајт кога, глеам не си способен да ја фатиш ихихихихихихихиххихи

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by SteelTemplar on Сре Апр 23 2008, 00:04

Оооооо Jimmy ај бе влези некогаш на фоумов ми се прајт муабет досадно ми е.... плс ахаххаахахахаа
еј дан се наљути?
Иначе постојве шо ги пастира ти ен ги свати зш не ги знајш нашиве заебанции шо значит не си многу интелегентен. ај влези сакам да се заебавам со некого т.е. со тебе плс плс плс

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by najforumce on Сре Апр 23 2008, 02:10

Нема смисла дечки што праите .....

Темава се заклучува..., а за брзо оди в канта.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: дел од бисерите на SteelTemplar

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот