Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

E-mail адресите mt.net.mk стануваат t-home.mk

Go down

E-mail адресите mt.net.mk стануваат t-home.mk Empty E-mail адресите mt.net.mk стануваат t-home.mk

Пишување by najforumce on Вто Апр 22 2008, 14:22

E-mail адресите mt.net.mk стануваат t-home.mk Mtnet_10

Во рамки на најавеното ребрендирање на Македоснки Телекомуникации, планирано е воведување на нов домен корисници на e-mail адреса на @mt.net.mk.

Од 4 мај, сите e-mail пораки кои ќе ги испраќате, ќе бидат испратени од t-home.mk домен. Односно, наместо од username@mt.net.mk, пораките ќе бидат испратени од username@t-home.mk, соопштија од компанијата.

Сите пораки кои ќе бидат испратени на вашата досегашна e-mail адреса и понатаму ќе пристигнуваат во вашето e-mail сандаче. Доколку e-mail сандачето го користите преку webmail, нема потреба од никакви дополнителни подесувања, велат од Телеком. Доколку e-mail сандачето го користите преку e-mail клиент (Outlook), потребно е само да се промени e-mail адресата од username@mt.net.mk во username@t-home.mk, каде што username претставува вашето корисничко име, информираат од Телеком.
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : E-mail адресите mt.net.mk стануваат t-home.mk Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот