Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Од одделот за дрога ја згрешиле куќата

Go down

Од одделот за дрога ја згрешиле куќата

Пишување by najforumce on Пон Апр 21 2008, 16:41Шест полицајци со чекани се залетале према куќа во Болтон, за да внатре пронајдат жена која пие чај.

Службениците од одделот за дрога ја згрешиле куќата кога тргнале во рација.

Наместо наркомани кои конзумираат „крек“, ја пронашле Кејтлин Олдхам ( 58 ) во свечен фустан како ужива во шоља чај.

„Извинете, грешна куќа“, рекле полицајците и веднаш ја напуштиле куќата, оставајќи ја нивната колешка да смисли некое поуверливо извинување за преплашената старица.

Госпоѓата Олдхам добила букет цвеќе како извинување, а еден работник веднаш дошол да ја санира штетата која ја направиле полицајците.

Полицијата од Манчестер покасно поднела и службено извинување до госпоѓата.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот