Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Како е облечен во моментов членот над вас?

Go down

Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Апр 20 2008, 03:35

........ајде кажувајте Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by Vase on Нед Апр 20 2008, 03:49

Во пижами? Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Апр 20 2008, 03:55

Неее.... Very Happy
Во тренерки?
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by jelena on Нед Апр 20 2008, 15:38

да Very Happy

Во фармерки и дуксерка?

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Апр 20 2008, 19:16

не
во маица со куси ракај и фармерки? Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by MaX on Нед Апр 20 2008, 19:25

не
во тренерки?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by bonte on Пон Апр 21 2008, 00:34

да, во тренерки
Гол/а е слечен/а?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Апр 21 2008, 03:25

облечена :laugh:
пижами?
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by SteelTemplar on Пон Апр 21 2008, 06:02

The Vampire еве го Коста спиет зад мене, да му кажам дека ми го избриша постот?
хихихихихиххи
Чим ми го избриша постот сигурно се навреди, јас не реков дека ти си глупа, туку темава е глупа (како и некој други) :bravo1:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by Jimmy on Пон Апр 21 2008, 14:27

SteelTemplar напиша:The Vampire еве го Коста спиет зад мене, да му кажам дека ми го избриша постот?
хихихихихиххи
Чим ми го избриша постот сигурно се навреди, јас не реков дека ти си глупа, туку темава е глупа (како и некој други) :bravo1:

ама изгледа ти си најглуп штом упорно истите работи ги пишуваш на сите теми ако не знаеш што да пишеш не пиши, ако не ти се свиѓат темата не пиши ништо не мора секоја тема да ја кењаш
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Апр 21 2008, 14:42

SteelTemplar напиша:The Vampire еве го Коста спиет зад мене, да му кажам дека ми го избриша постот?
хихихихихиххи
Чим ми го избриша постот сигурно се навреди, јас не реков дека ти си глупа, туку темава е глупа (како и некој други) :bravo1:

Ако ти е глупа темата слободно друже не пиши!! Не барав во првиот пост мислење да кажиш за темама туку едноставно како што си бара насловот! Нормално дека ќе бришам ако пишиш надвор од темата!
А она болдираноно да го речеше, цел ќе те збришев!! Фала
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by Kosta on Пон Апр 21 2008, 16:37

:laugh: :laugh: OMG што се дешава :-))))

Мирни бе :laugh: , ајде да се дружиме не да се караме :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by SteelTemplar on Пон Апр 21 2008, 17:45

Ednostavno sakav da kazham deka ova ti beshe najglupata tema, a mnogu me nervirat nekoja tinejgjerka da mi se prajt pametna, da mi brishit postoj i da mi se zakanvit so brishenje na komentari i dr. Znachit jas iam pravo da kazham dali mi se svigjat temava ili ne i zoshto mi se svigjat i zoshto ne. a ti ako se navredi so izbrishaniot post, zlatna si imash ti psihichki problemi. znachit Koste e oblechen vo koshulche belo.happy now?
:s1922:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by borisd on Пон Апр 21 2008, 18:20

Јас мислам дека мотото на форумов е Поттикнувач на "слободно" размислување и би било мнгоу глупаво да се бришат постови зашо тогаш форумов не би бил Поттикнувач на слободно размислување зарем не? И глупаво би било да му се закануваш не некој член дека ке му го бришеш постот, така форумов би изгубил премногу членови зарем не? И Џими едно искрено прашање, зарем немаш попаметна работа освен да се караш со сите членови? и да им тераш инат? па човек изглеа влегуваш на форумов само за да тераш инат!
Инаку SteelTemplar е облечен во зелени пижами и црна мајца и косата му е во репче и има црни (металски) чорапи и бели боксерици! :cao:
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Апр 21 2008, 18:33

SteelTemplar напиша:Ednostavno sakav da kazham deka ova ti beshe najglupata tema, a mnogu me nervirat nekoja tinejgjerka da mi se prajt pametna, da mi brishit postoj i da mi se zakanvit so brishenje na komentari i dr. Znachit jas iam pravo da kazham dali mi se svigjat temava ili ne i zoshto mi se svigjat i zoshto ne. a ti ako se navredi so izbrishaniot post, zlatna si imash ti psihichki problemi. znachit Koste e oblechen vo koshulche belo.happy now?
:s1922:

Абе ти морат на секоја тема да се вмешаш ваква е таква е? Ако некоја тема не ми се свиѓат воопшто и не пишам и енд оф стори! Па нормално дека ќе бришам ако бегаш надвор од темата... Razz И извини, нема таква тема каде што ги коментираме која тема е глупа, а која интересна...и немој ти мене психички проблеми....или придржувај се на темата или секој пост надвор од неа ке го бришам! Поздрав! Cool
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by MaX on Пон Апр 21 2008, 20:27

Не
Тренерки? Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by borisd on Пон Апр 21 2008, 20:48

Ахм
Фармерчиња и блуза?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by bonte on Пон Апр 21 2008, 21:14

Во костум за нуркање?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by Jimmy on Вто Апр 22 2008, 02:53

borisd напиша:Јас мислам дека мотото на форумов е Поттикнувач на "слободно" размислување и би било мнгоу глупаво да се бришат постови зашо тогаш форумов не би бил Поттикнувач на слободно размислување зарем не? И глупаво би било да му се закануваш не некој член дека ке му го бришеш постот, така форумов би изгубил премногу членови зарем не? И Џими едно искрено прашање, зарем немаш попаметна работа освен да се караш со сите членови? и да им тераш инат? па човек изглеа влегуваш на форумов само за да тераш инат!
Инаку SteelTemplar е облечен во зелени пижами и црна мајца и косата му е во репче и има црни (металски) чорапи и бели боксерици! :cao:

да да
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by borisd on Вто Апр 22 2008, 05:18

Jimmy напиша:
borisd напиша:Јас мислам дека мотото на форумов е Поттикнувач на "слободно" размислување и би било мнгоу глупаво да се бришат постови зашо тогаш форумов не би бил Поттикнувач на слободно размислување зарем не? И глупаво би било да му се закануваш не некој член дека ке му го бришеш постот, така форумов би изгубил премногу членови зарем не? И Џими едно искрено прашање, зарем немаш попаметна работа освен да се караш со сите членови? и да им тераш инат? па човек изглеа влегуваш на форумов само за да тераш инат!
Инаку SteelTemplar е облечен во зелени пижами и црна мајца и косата му е во репче и има црни (металски) чорапи и бели боксерици! :cao:

да да

Си рече!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by SteelTemplar on Вто Апр 22 2008, 05:31

Jimmy напиша:
borisd напиша:Јас мислам дека мотото на форумов е Поттикнувач на "слободно" размислување и би било мнгоу глупаво да се бришат постови зашо тогаш форумов не би бил Поттикнувач на слободно размислување зарем не? И глупаво би било да му се закануваш не некој член дека ке му го бришеш постот, така форумов би изгубил премногу членови зарем не? И Џими едно искрено прашање, зарем немаш попаметна работа освен да се караш со сите членови? и да им тераш инат? па човек изглеа влегуваш на форумов само за да тераш инат!
Инаку SteelTemplar е облечен во зелени пижами и црна мајца и косата му е во репче и има црни (металски) чорапи и бели боксерици! :cao:

да да

Епа Jimmy значит ти си дојден овде само да јајш го*на, немаш право да ми се силиш и да ми јајш го*на. Од психолошки аспект еден мој совет, најди друг начин да и се пуштиш на Вампиркава. Мислам стварно е глупо да изиграваш дека ја поддржуваш твојата "љубов". Како шо глеам по постојве стално ја поддржвиш па така да тука имат нешо аахахаха. Видиш ме бивало за психолог. хихихихихихихих :133: :yes: .
Е да да се навратам на "темава", Борис е облечен во сини трењерки, сина мајца по куси ракај и темно сиви чорапи со looney tunes.
A јас како сум облечен?

п.с. Jimmy не кажа како е облечен Борис, ја посра темава :zokt: . The Vampire Girl ај да видиме дали че му го избришип постот на SuperJimmy пошо тој избега од темава и не напиша како е облечен Борис. м?

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by Vase on Вто Апр 22 2008, 11:42

ЦЦЦЦЦЦЦ срамотилаци. Темава ја прогласувам за офф топик Smile и воедно ја заклучувам

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како е облечен во моментов членот над вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот